Kaip tai veikia?

602f95e6e870a815c475a40f

Piggybankas siūlome nuolaidų kodus ir pasiūlymus tarptautinėms internetinėms parduotuvėms, kad jūs galėtumėte lengvai rasti tai, ko ieškote už mažesnę kainą. Mūsų ekspertai kiekvieną dieną ieško geriausių pasiūlymų akcijos, nuolaidos ir dalijasi jais su jumis. Kartais nuolaidos siekia iki 80% ar net daugiau!

Kodėl Piggybankas ?

LENGVA PASINAUDOTI

Mes nemokamai dalinamės visais nuolaidos kodais ir pasiūlymais išimtinai tik su jumis. Mūsų tikslas – sutaupyti kiek įmanoma daugiau pinigų. Norint gauti nuolaidos kodą, tiesiog paspauskite ant dominančios parduotuvės ar kategorijos ir pasirinkite jus dominantį nuolaidos kodą.

GERIAUSIŲ PASIŪLYMŲ GIDAS

Galbūt pasikartosime, tačiau mūsų misija yra palengvinti jūsų gyvenimą. Mes kas dieną naršome internete ir bendradarbiaujame su prekybininkais, kad galėtume pateikti naujausius nuolaidos kodus ir pasiūlymus. Nesijaudinkite, piggybankas.lt puslapyje siūlome tik 100% patikimas ir patikrintas internetines parduotuves.

NEMOKAMAS SIUNTIMAS Į LIETUVĄ*

Visi prekybininkai mūsų svetainėje siūlo saugias mokėjimo sistemas ir siunčia prekes į Lietuvą. *(dauguma siunčia nemokamai, tikslesnė informacija pateikiama internetinėse parduotuvėse ir atliekant individualų užsakymą). Prisekite piggybankas.lt į savo žymių juostą, kad sutaupytumėte laiko ir patektumėte į mūsų svetainę vienu paspaudimu.

Kaip pritaikyti nuolaidos kodą visai mano pirkinio sumai?

1. Naršykite piggybankas.lt​
kaip tai veikia piggybankas1 2

Atsidarykite pasirinktą nuolaidos kodą ir jį nukopijuokite. Pasiūlymo nukopijuoti nereikia.

2. Spauskite „Eiti į internetinę parduotuvę“​​
kaip tai veikia piggybankas2 1

Tęskite įprastinį apsipirkimą.

3. Sveikiname sutaupius!​​
kaip tai veikia piggybankas3

Prieš atlikdami apmokėjimą, įklijuokite nukopijuotą nuolaidos kodą nurodytoje vietoje. Įsitikinkite, jog nuolaida matoma galutinėje mokėjimo sumoje.

Kodėl neveikia nuolaidos kodas?

Yra keletas priežasčių, kodėl nuolaidos kodas neveikia:

Gali būti, kad jūsų krepšelio turinys neatitinka jokių taikymo sąlygų, nurodytų nuolaidos kodo aprašyme.

Pavyzdžiai: Jūsų krepšelio suma nesiekia minimos reikalaujamos sumos. Jūsų krepšelio elementui pasiūlymas neturi įtakos.

Taip pat gali būti, kad nuolaidos kodo sąlygos nėra ar neteisingai nurodytos nuolaidos kodo aprašyme arba kad jos yra klaidingos.

Pavyzdys: Nuolaidos kodas neveikia elementų, kurie jau reklamuojami, tačiau tai nėra nurodyta apraše.

Galiausiai, nepaisant visų mūsų pastangų suteikti jums 100% funkcinius nuolaidų kodus, gali būti, kad nuolaidos kodas nebegalioja arba pasibaigė jo galiojimo laikas.

Jei kyla problemų dėl nuolaidos kodo, raginame rašyti mums el. Paštu info@piggybankas.lt.

Kaip galiu naudoti nuolaidos kodą?

  • Nuolaidos kodas turi galioti, kai norite jį naudoti
  • Įsitikinkite, kad nuolaidos kodas parašytas teisingai, kai jį naudojate
  • Kiekvienam užsakymui naudokite tik vieną kodą
  • Laikykitės taisyklių ir sąlygų

Kas yra nuolaidos kodas?

Nuolaidos kodas vartotojui suteikia galimybę naudotis lengvatomis ar pranašumais. Tiksliau, nuolaidos kodas gali būti žodis ar skaičiai – pritaikyti tam skirtoje vietoje krepšelio puslapyje. Taigi, jūs galite mėgautis skirtingais privalumais, atsižvelgiant į pasirinktą kodą: sumažinimas, nemokamas pristatymas, dovanos papildomai prie jūsų užsakymo ir kt.

kas yra pasiūlymas?

Sandoris yra pasiūlymas, kuris šiek tiek skiriasi nuo nuolaidos kodo. Iš tikrųjų tai yra pasiūlymas, kurį pateikė mūsų medžiotojai ekspertai. Šiuo atveju kodas neturi būti taikomas, jei laikomasi prekės ženklo nustatytų pirkimo sąlygų. Piggybankas.lt rūpinasi savo vartotojų gerove, todėl visada laukiame naujo sandorio, kuris leistų įsigyti išmanųjį telefoną!