10 geriausių ir prieinamiausių internetinių parduotuvių

10 geriausių ir prieinamiausių internetinių parduotuvių

Posted on |
top 10 affordable shop piggybankas

Tai mėnesio pabaiga, jūs ką tik sumokėjote ir norite patikti. Tada naršykite internete ir suraskite naują madingų batų porą, sezoninę striukę arba nusipirkite aksesuarų, kurie papildys jūsų drabužių spinta.

Piggybankas.lt išvardijo jums dešimt geriausių elektroninių parduotuvių, kuriose galite rasti nebrangių, bet aukštos kokybės prekių!

1. „Sportsdirect.com“, viena geriausių sportinių drabužių parduotuvė
sportsdirect piggybankas blog

Sportsdirect.com offers a selection of sportswear items. The British distributor has made a name for himself by offering big discounts on items from major brands such as Nike and Adidas.

2. „Aliexpress“ - parduotuvė, kurioje yra vienas iš plačiausių produktų
Blog piggybankas aliexpresss

Aliexpress “ rinka tapo garsiausia e-komercijos platforma pasaulyje su „Amazon“. Svetainėje aliexpress.com interneto vartotojai gali rasti visas reikalingas programėles ir įrangą už ypač mažą kainą. Galima rasti objektų net nuo kelių centų.

3. „Boohoo“, „Fast Fashion“ prekės ženklas už prieinamą kainą
blog piggybankas boohoo

Pastaraisiais metais britiška elektroninė parduotuvė „Boohoo“ sugebėjo įsitvirtinti kaip vienas mėgstamiausių prekės ženklų 16–24 metų žmonėms. sėkmė buvo įmanoma dėl fenomenalaus gamybos tempo, kuris leidžia jiems pasiūlyti madingus ir labai nebrangius drabužius.

Šiandien dėl jų augimo jie tampa vienu garsiausių „greitosios mados“ atstovų šalia „Zara“ ir „H&M“.

Šiandien daugelis influencerių išdidžiai reklamuoja naujausias „Boohoo“ kolekcijas savo socialiniame tinkle.

4. Asos, geriausi rūbai už pigią kainą visus metus
asos-piggybankas

Asos“ siūlo geriausios rūbų akcijas ir mažas kainas visus metus. Kad ir kaip būtų, „Asos“ svetainė siūlo straipsnius visiems jūsų poreikiams.

Be to, yra daugybė prekių ženklų, tokių kaip „Nike“ ir „Adidas Originals“, „Vans“ ar net „Converse“, kurių reklaminiais laikotarpiais galite gauti labai geras nuolaidas.

5. „MyProtein“ - viskas, ko reikia jūsų gimnastikos sesijai
Myprotein banner store

MyProtein“ yra svetainė, siūlanti platų maisto papildų ir kultūrizmo papildų asortimentą.
Šis elektroninis prekybininkas garsėja tuo, kad siūlo neprilygstamas kainas. Tai įmanoma todėl, kad jie perka didelius kiekius žaliavų, kad sumažintų tarpininkų skaičių, ir patys kuria produktus be subrangos.
Dėl šių priežasčių „Myprotein“ gali pasiūlyti geras nuolaidas visus metus.

6. „Etam“, apatinio trikotažo kolekcija patraukliomis kainomis
etam blog piggybankas

Etam Lingerie egzistuoja daugiau nei 100 metų, jai visada sekasi atsinaujinti ir pasiūlyti šiuolaikinio apatinio trikotažo kolekcijas, ypač už mažesnes kainas.

Į šią grupę įeina „Etam“ gatavi drabužiai, „Etam“ apatinis trikotažas, 1.2.3 ir „Undiz“, kurios skirtos 15–25 metų žmonėms ypač patraukliomis kainomis.

 

7. „GUESS“,, mados prekės ženklas, kurį dievina 15–25 metų vaikai
guess blog piggyabankas

Prekės ženklas „GUESS“ gyvuoja daugiau nei 25 metus ir tapo žinomas per jų reklamines kampanijas, kuriose galėjome pamatyti gražiausias pasaulio moteris, kurios simbolizavo puošnumą ir nesenstantį grožį.

Šiandien prekės ženklas ir toliau siūlo džinsų, krepšių ir marškinėlių kolekcijas, kurios yra labai populiarios tarp moterų. El. Parduotuvėje taip pat reguliariai siūlomos nuolaidos ir leidžiama ja naudotis

8. „Banggood“, prekės ženklas, siūlantis aukštųjų technologijų produktus labai konkurencingomis kainomis
banggood piggybankas e1592137667448

Bangood“ yra dar viena Kinijos svetainė, kurią galime palyginti su „Aliexpress“. Kaip ir konkurentė, ši svetainė siūlo platų HIGH TECH gaminių pasirinkimą labai patraukliomis kainomis.

Teigiama: pristatymas vyksta gana greitai, nes „Banggood“ turi savo sandėlį Europoje.

9. „Lookfantastic“ - svetainė, kurioje galite rasti kosmetikos gaminius geriausiomis kainomis
Lookfantastic piggybankas blog

Lookfantastic “ yra pirmasis prekės ženklas, kuris ateina į galvą, kai britams reikia pirkti kosmetikos gaminius. Svetainėje nuolat pateikiami labai patrauklūs pasiūlymai ir geri pasiūlymai. Iš tikrųjų sunku rasti pigesnių kvepalų ar odos priežiūros priemonių nei ši svetainė internete.

10. IWOOT, aš noriu vieno iš tų
IWOOT-piggybankas

Aš noriu vieno iš tų (dar vadinamą „IWOOT“) internetiniu mažmenininku, siūlančiu namų apyvokos reikmenų, įtaisų, žaislų ir biuro aksesuarų pasirinkimą.

Jei ieškote dovanos draugui, šeimai ar kolegoms ar tiesiog esate „Žvaigždžių karų“ ir „Lego“ gerbėjas, ši svetainė yra tai, ko jums reikia.

„Iwoot“ siūlo puikius gaminius už puikias kainas ir gerą pasirinkimą. Kai nusipirksite programėlę iš šios svetainės, visi jūsų draugai paklaus, kur ją radote. Aš tau garantuoju!