Namų puslapis

piggybankas logo pirk protingai pasiulymai Copy 6
 PIRK PROTINGAI – TAUPYK PINIGUS

Geriausi tarptautinių internetinių parduotuvių pasiūlymai, akcijos ir nuolaidos.

Siuntimas į Lietuvą už minimalią kainą ar NEMOKAMAI!

Kaip tai veikia?

1. Naršykite piggybankas.lt​
kaip tai veikia piggybankas1 2

Atsidarykite pasirinktą nuolaidos kodą ir jį nukopijuokite. Pasiūlymo nukopijuoti nereikia.

2. Spauskite „Eiti į internetinę parduotuvę“​​
kaip tai veikia piggybankas2 1

Tęskite įprastinį apsipirkimą.

3. Sveikiname sutaupius!​​
kaip tai veikia piggybankas3

Prieš atlikdami apmokėjimą, įklijuokite nukopijuotą nuolaidos kodą nurodytoje vietoje. Įsitikinkite, jog nuolaida matoma galutinėje mokėjimo sumoje.

Populiariausi pasiūlymai

Value for Money

Nuolaidos nėštukių rūbams

PatPat logo
Hot Offer

Nuolaidos nėštukių rūbams

PIRK PROTINGAI

Mes neskatiname pirkti daugiau, mes skatiname pirkti protingai! Geriausios kainos siūlomos perkant internetu, todėl mes kiekvieną dieną pateikiame akcijos, nuolaidos jūsų mėgstamiausioms parduotuvėms: „Sports Direct“, „JD Sports“, „Asos“, „Etam“, „Guess“ ir daugeliui kitų.

GERIAUSI PASIŪLYMAI, AKCIJOS, NUOLAIDOS

Mes siūlome nuolaidų kodus ir pasiūlymus tarptautinėms internetinėms parduotuvėms, kad jūs galėtumėte lengvai rasti tai, ko ieškote už mažesnę kainą. Mūsų ekspertai kiekvieną dieną ieško geriausių pasiūlymų akcijos, nuolaidos ir dalijasi jais su jumis. Kartais nuolaidos siekia iki 80% ar net daugiau!

LENGVA PASINAUDOTI

Mes nemokamai dalinamės visais nuolaidos kodais ir pasiūlymais išimtinai tik su jumis. Mūsų tikslas – sutaupyti kiek įmanoma daugiau pinigų. Norint gauti nuolaidos kodą, tiesiog paspauskite ant dominančios parduotuvės ar kategorijos ir pasirinkite jus dominantį nuolaidos kodą.

NUOLAIDŲ KODŲ PASAULIS

Nuolaidų kodai ir pasiūlymai yra pakankamai naujas dalykas Lietuvoje, tačiau per pastaruosius 5 metus nuolaidų kodų vartotojų skaičius taip išaugo Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje ir Vokietijoje, jog šiai dienai didžioji vartotojų dalis užsakymą internetu atlieka tik tada, jeigu randa gerą pasiūlymą ar nuolaidos kodą.

GERIAUSIŲ PASIŪLYMŲ GIDAS

Galbūt pasikartosime, tačiau mūsų misija yra palengvinti jūsų gyvenimą. Mes kas dieną naršome internete ir bendradarbiaujame su prekybininkais, kad galėtume pateikti naujausius nuolaidos kodus ir pasiūlymus. Nesijaudinkite, piggybankas.lt puslapyje siūlome tik 100% patikimas ir patikrintas internetines parduotuves.

KONKURENCINGOS KAINOS

Mes, kas dieną, atnaujiname ne tik nuolaidų kodus, bet ieškome ir pristatome naujas parduotuves, kad visada galėtumėte rasti geriausius pasiūlymus ieškomoms prekėms. Piggybankas.lt svetainėje rasite tiek žinomus prekės ženklus ir populiarias internetines parduotuves, tiek ir mažiau žinomas internetines parduotuves siūlančias konkurencingas kainas.

NEMOKAMAS SIUNTIMAS Į LIETUVĄ*

Visi prekybininkai mūsų svetainėje siūlo saugias mokėjimo sistemas ir siunčia prekes į Lietuvą. *(dauguma siunčia nemokamai, tikslesnė informacija pateikiama internetinėse parduotuvėse ir atliekant individualų užsakymą). Prisekite piggybankas.lt į savo žymių juostą, kad sutaupytumėte laiko ir patektumėte į mūsų svetainę vienu paspaudimu.

SUTAUPYTI
PAPRASTA

Mes tikriname pasiūlymus ir nuolaidų kodus, tačiau kartais galiojimo laikas pasibaigia anksčiau, todėl įsitikinkite, kad nuolaida matoma galutinėje mokėjimo sumoje. Šiai dienai, perkant internetu, prekybininkai siūlo daug akcijų, nuolaidų ir įvairiausių pasiūlymų, todėl sutaupyti bent 20% galima be didelių sunkumų.

PASIŪLYMAI, AKCIJOS, NUOLAIDOS NUOLAT ATNAUJINAMI

Ieškote originalios dovanos ar naujų batų ir turite ribotą biudžetą? Jokių problemų! Visi geriausi pasiūlymai vienoje vietoje! Pasirinkite mėgstamą internetinę parduotuvę ar kategoriją ir išsirinkite norimą nuolaidos kodą. Piggybankas.lt rasite viską jums, jūsų šeimai, vaikams, draugams ir augintiniams. Daugiau jokių kainos suvaržymų!